Jarosław M. Gruzla
RELACJE OBCOKRAJOWCÓW o POLSCE
RELACJA KOREANKI

Chiny w 2004 roku uznały, że Polska jest krajem zdradliwym wobec Chin, bo Polacy uznają Chińczyków za ludzi gorszej rasy. Chińczycy wyciągnęli ten wniosek z działań Jana Pawła II, który zmarł w tym roku, a do końca swojej działalności realizował plan antychiński. W 2005 roku Chińczycy uznali, że Polska w przyszłości będzie śmietniskiem świata, gdzie będą żyli Chińczycy wyjęci spod prawa. W 2007 roku, Wydział Panowania Przejęcia Gospodarki Światowej w Chinach opracował plan szybkiego stworzenia w Polsce takiego śmietniska. W Chińczycy przyjęli, że taki plan musi być skuteczny, a zrobić to można tylko w sposób brutalny i szybki. Polska miałaby zostać trafiona bombami atomowymi, które zniszczyłyby wszystko i tym samym, stworzyłoby się środowisko do przebudowy Polski w rodzaj kraju-śmietniska największego na świecie. W 2011 roku zaplanowano, że do Polski można by przetransportować ok. 30 mln Chińczyków, którzy, jako wyjęci spod prawa, mieszkaliby tam i zajmowali się transportem, sortowaniem i przerabianiem śmieci z całego świata. Polska mogłaby w ten sposób być potraktowana tylko wówczas, kiedy sami Polacy zostaliby, jako naród uznani za wyjętych spod prawa i cały naród zapłaciłby w ten sposób za swoje knowania wobec Chin taką cenę, że po wsze czasy już polska nacja w historii byłaby znana z tego, że to naród oszustów, światowych złodziei oraz gorszych ludzi, którzy nie byli godni żyć, dlatego zniknęli z powierzchni globu.(16 V 2022)

RELACJA KOREANKI

Chiny w 2004 roku uznały, że Polska jest krajem zdradliwym wobec Chin, bo Polacy uznają Chińczyków za ludzi gorszej rasy. Chińczycy wyciągnęli ten wniosek z działań Jana Pawła II, który zmarł w tym roku, a do końca swojej działalności realizował plan antychiński. W 2005 roku Chińczycy uznali, że Polska w przyszłości będzie śmietniskiem świata, gdzie będą żyli Chińczycy wyjęci spod prawa. W 2007 roku, Wydział Panowania Przejęcia Gospodarki Światowej w Chinach opracował plan szybkiego stworzenia w Polsce takiego śmietniska. W Chińczycy przyjęli, że taki plan musi być skuteczny, a zrobić to można tylko w sposób brutalny i szybki. Polska miałaby zostać trafiona bombami atomowymi, które zniszczyłyby wszystko i tym samym, stworzyłoby się środowisko do przebudowy Polski w rodzaj kraju-śmietniska największego na świecie. W 2011 toku zaplanowano, że do Polski można by przetransportować ok. 30 mln Chińczyków, którzy, jako wyjęci spod prawa, mieszkaliby tam i zajmowali się transportem, sortowaniem i przerabianiem śmieci z całego świata. Polska mogłaby w ten sposób być potraktowana tylko wówczas, kiedy sami Polacy zostaliby, jako naród uznani za wyjętych spod prawa i cały naród zapłaciłby w ten sposób za swoje knowania wobec Chin taką cenę, że po wsze czasy już polska nacja w historii byłaby znana z tego, że to naród oszustów, światowych złodziei oraz gorszych ludzi, którzy nie byli godni żyć, dlatego zniknęli z powierzchni globu.(16 V 2022)

RELACJA DRUGIEJ KOREANKI

Chciałam nadmienić, że to, co relacjonuję ma miejsce w jest w czasie osadzone tak, iż trudno określić realizację i stopień przygotowań. Chińczycy opracowali ponoć plan napadu na Europę, który jest skupiony na Polsce. Wg nich to kraj słabo rozwinięty gospodarczo, czego nie potwierdzają nasze dane, a dalsza treść zdradza powody opracowania tego planu w postaci ideologii zaboru. Polska jest ponoć niebezpieczną wylęgarnią szumowin, które mają być zlikwidowane razem z całym wichrzycielskim narodem tak, że nigdy się nie będą mogli rozmnażać, gdyż użyty zostanie do likwidacji tego narodu nowy system biologiczno-neutronowy, dający 99 % zniszczenia całej populacji oraz substancji biologicznej nacji polskiej. Polacy nie mogą się rozmnażać także na świecie, więc Chiny zobowiążą, w nieokreślonych warunkach międzynarodowo-prawnych inne rządy państw świata, do likwidacji Polaków do 3 pokolenia włącznie.(19 V 2022)

RELACJA TAJWAŃSKA

W ocenach chińskich Europa jest terenem dobrym do składowania tam odpadów światowych, ponieważ rozwija się nierównomiernie i zabiera innym nacjom, w tym Hanom przestrzeń do rozwoju i życia. Najlepszym takim miejscem w Europie do tego typu składowiska światowych brudów na przyszłe 400 lat jest Polska, gdyż, jak się dowodzi w Pekinie, musi być to kraj zacofany oraz ideologicznie podstępny i wichrzycielski, ponieważ Polacy hołdują katolicyzmowi tak zatwardziale, że są zagrożeniem dla innych nacji Europy, która będzie partnerem dla rozwijających się Chin(19 V 2022)

RELACJA FILIPIŃSKA

Liczę na to, że ta krótka relacja zostanie jakoś obudowana innymi. Chińczycy dowodzą od kilku lat, że Polska jest krajem i zacofanym, i nieznośnie antychińskim, więc należy ten kraj zniszczyć, stosując jakąś nowoczesną broń, która ma siłę dużo większa niż znane bomby atomowe, gdyż jest to mix neutronowo-biologiczny o nieokreślonej technologicznie koncentracji. Liczą oni na to, że Polska tym samym będzie jakimś dużym śmietniskiem i składowiskiem odpadów światowych, a to można będzie wprowadzić po paru latach od likwidacji kraju.(19 V 2022)

RELACJA TAJSKA

Mandaryńska ideologia została w Chinach udoskonalona tak, że Chińczycy teraz dowodzą o wyższości nie tylko wobec Azjatów różnych nacji, ale też Europejczyków, szczególnie Polaków. Dowodzą, iż Polacy są podludźmi i że Hitler chyba miał rację stosując wobec nich metody ludobójcze. Sami chcą w przyszłości dokonać likwidacji państwa bronią nuklearną nowego typu, rozszerzoną w kierunku biologicznym i zakładają, że na terenie byłej Polski zostanie utworzone śmietnisko światowe o zasięgu globalnym.(19 V 2022)

RELACJA TAMILSKA

Chińczycy są narodem zaborców i grabieżców. Natrafiono ostatnio na takie informacje, które świadczą o ich zapędach dyktatorskich wobec innych nacji, że trudno nawet o odniesienia do współczesności. To są jakieś rewolucyjne ideologie rodem z dawnych czasów, ale wzmocnione ich internacjonalizmem. Chińczycy dowodzą w nich, że inne nacje nie mają w sobie tyle pracowitości i zapału do tworzenia nowego stylu życia na świecie i że Polacy są tak zapadli w swej kulturze religijnej, że muszą się liczyć ich atakiem nuklearnym. Te idee popierają nienawiścią do ich przywódcy religijnego Jana Pawła II, który jakoby był nastawiony antychińsko, a jego zausznik, który jeszcze żyje w Polsce i jet hierarchą tamtejszej religii jest ostatnim z nienasyconych wrogów Chin, którego trzeba nauczyć karności i zlikwidować cały naród.(19 V 2022)

RELACJA PAKISTAŃSKA

Chiny ostatnio przesyłają szokujące dane dotyczące przyszłej swojej polityki względem Unii Europejskiej. Ich ideolodzy dowodzą, że UE rozwija się za szybko w stosunku do innych państw i musi stworzyć na swoim terytorium miejsce na śmieci z całego świata. Nie wiadomo, jak miałyby być one tam transportowane, ale miejsce musi być w Polsce. Polska jest wg Chin państwem słabo rozwiniętym i tak antychińskim, że nie nadaje się do rozmów o czymkolwiek. Dlatego Chiny decydują się na likwidację całego narodu, a na miejscu dawnej Polski ma powstać coś, na kształt obozu śmierci, gdzie zwyrodnialcy z Chin będą zajmowali się paleniem śmieci oraz dystrybucją tamtejszych surowców. Dowodzi się, że takie rozwiązanie jest nieuchronne, bo Polacy mają w swojej krwi tyle nienawiści w stosunku do Hanów, że muszą ulec zagładzie.(19 V 2022)

RELACJA INDYJSKA

Chiny w ostatnich latach są krajem tak ideologicznie zalewanym przez nienawistne plany zaboru, że trudno to ocenić, co mogą zrealizować. Liczą oni na możliwość zajęcia gospodarki UE w wyniku przymusowego planu likwidacji Polski, jako państwa antychińskiego. Chiny weszły w konflikt z Watykanem jeszcze w latach 80-tych XX wieku, za rządów Jana Pawła II i jego zausznika, Stanisława Dziwisza. Ten tandem polski, który rządził polityką i medialnymi spektaklami na całym świecie rozpętał antychińską burzę w Azji, dowodząc, że Chiny są państwem ludobójczym, a Stanisław Dziwisz wielokrotnie wyzywał Chiny na bój u bram Europy, gdzie Polska, jakoby będąc Chrystusem Europy, jest w stanie zatrzymać każdą nawałę jednym człowiekiem, którym jest Jan Paweł II, a który jest wymieniany w jakimś dokumencie tybetańskich, który został odnaleziony w jednym z klasztorów Tybetu i znajduje się w rekach Dalajlamy XIV, który scedował prawa do walki z Chinami na Watykan.(19 V 2022)

RELACJA BIRMAŃSKA

Chiny to problem odwieczny jego sąsiadów, ale ostatnio jest to hydra, która zagraża swoją ideologią zaboru także Europie. Chiny dowodzą, że Polska, będąca członkiem Wspólnoty Europejskiej, już dawno, bo jeszcze w XX wieku wyzwała Chiny do boju na terenie Europy. Bój ten miałby się toczyć pomiędzy przywódcami Chin i Watykanu, którym wówczas władał w sposób dziwny i medialny, Jan Paweł II.(19 V 2022)

RELACJA LAOTAŃSKA

Chny są krajem o tak zwichrzonej ideologii, że trudno z nimi o współpracę. Liczą na upadek Polski, żeby dowieść wyższości swojego przywódcy, a do swoistego pojedynku ma dojść w roku 2022, kiedy na terenie Polski odbędzie się konferencja, która dowiedzie wyższości Chin. Na tej konferencji odbędzie się proces jakiegoś mało znanego Polaka, który jest jakoby pomocnikiem albo Jana Pawła II albo jego dawnym zausznikiem. Tylko Polacy ponoć wystawili jakiegoś zastępcę, który zgłosił się na ochotnika, jakoby będąc współpracownikiem Dalajlamy XIV.(19 V 2022)

RELACJA IRAŃSKA

Chiny w ostatnim czasie odwodzą, że są na skraju opanowania świata na poziomie gospodarczym, więc nie będą rozmawiały z innymi państwami. Ideolodzy Chin dowodzą, że problemy rozwiąże bomba atomowa, która zniszczy Polskę, a Polacy będą ofiarami swoich własnych przywódców, którzy wyzwali przywódców Chin, wysyłając im co roku bluźniercze listy do Pekinu z Watykanu i wyzywając na bój w Polsce, na podstawie jakichś mitycznych opowieści rodem z Chin(19 V 2022)

RELACJA JAPOŃSKA

Chiny są nie tylko sfiksowanym społeczeństwem rewolucjonistów-zabójców, ale też ludobójców. Ostatnio weszli w jakieś układy z przywódcami Polski, która w ocenach Chin jest zacofana i antychińska. Polska ma wydać na śmierć jakiegoś Polaka za innego Polaka, a sama Polska potem zdradziecko ma być zniszczona.(19 V 2022)

RELACJA NIEMIECKA

Polska to kraj tak zindoktrynowany, że nie da rady dogadać się na poziomie rządu i europarlamentu. Ludzie ci, dowodzą o swej wyższości od innych i wyzywają eurodeputowanych od chińskich pomiotów i że Jan Paweł II zmartwychwstanie i położy pokotem całe Chiny, bo tak chciał za życia i miał kontakt z Dalajlamą XIV, który dowodził z kolei, że Tybetańczycy popierają katolicyzm, bo w jednym z tekstów starożytnych Tybetu jest wizja przyszłych czasów, gdzie Chiny ulegną zagładzie w wyniku działania czynników boskich, które Dalajlama XIV szanuje i nie zamierza się przeciwstawiać wyrokom nieba. Polacy mają w przyszłości dać taki przykład światu, że świat powróci do swych dawnych praw, a Polska będzie przykładem dla świata. Dalajlama XIV przekazał te wieści Janowi Pawłowi II i jego współpracownikowi kardynałowi Stanisławowi Dziwiszowi jeszcze w latach 80-tych XX wieku i liczy na to, że Tybet będzie wolny.(19 V 2022)

RELACJA WŁOSKA

Polska jest od lat 80-tych XX wieku niepokornie obrazoburcza. Jej przywódcy religijni czyli Jan Paweł II i jego współpracownik Stanisław Dziwisz, będący parą homoseksualną, są autorami jakiegoś mixu informacji azjatycko-buddyjskich, gdzie są przepowiednie o świecie. W tych relacjach na przyszłość mówi się ponoć o Polsce, jako Chrystusie Narodów, który to naród ma dokonać wiele za jeszcze więcej, bo Polska może nawet położyć głowę, jeśli chodzi o wolność świata od ateizmu. Ludzie ci są tak zniewieściali, że nie da rady tego słuchać, gdyż uważają, że Jan Paweł II nawet z zaświatów jest w stanie obronić ludzkość przed naporem zła. Tylko człowiek ten nie był zdolny obronić siebie przed zamachem, a co dopiero świat. Natomiast w Polsce jest ponoć człowiek o zdolnościach nadludzkich, który opiera się rządzącym, którzy chcą go wydać na śmierć Chińczykom, za Stanisława Dziwisza, który mówi, że jak on może obronić siebie to jest heretykiem, bo trzeba być męczennikiem i wówczas się ochroni świat. Więc musi pójść na śmierć.(19 V 2022)
Jarosław M. Gruzla
fot.


Wersety o Nieograniczoności, Kraków 2010
Smak teraz, Elbląg 2003
Kolej transsyberyjska, Świdnica 1998


Hosted by Onyx Sp. z o. o. Copyright © 2007 - 2024  Fundacja Literatury w Internecie