Jarosław M. Gruzla
 1  2  >>
MINISTERSTWA i KANCELARIA PREZYDENTA 2019-2022
MINISTERSTWA

Zbigniew Ziobro
Powiem panu, że ta sprawa, ta elbląska to jest dla nas rozrywka. NI specjalnie się nie dzieje od kilku miesięcy…, tak od stycznia i tak już pozostanie do 2022 roku. Więc, jak pan ma informacje na temat tego zająca co będzie kicał, jak mój kot to ja je przyjmę. Jestem capo di tutti capi tej sprawy.
Mam jedno pytanie. Jak ten facet ma zginąć, bo to jest sprawa, wie pan gardłowa, a my nie jesteśmy specjalistami, tylko mamy to nadzorować i szeptać.(04 VII 2019)

Zbigniew Ziobro
Lista spraw na dzisiaj jest taka sama – zajebanie konia, który ciągnąć nie chce. Ja nie wiem, dlaczego nie można tak zrobić, żeby on pociągnął kilka spraw dla kilkunastu ministerstw, a potem niech umiera, kiedy jest taki dobry.(16 VIII 2020)

Zbigniew Ziobro
Nie wiem, co jest grane, ale ja się nudzę jak mops od 2 lat i nie wiem jak to zrobić, żeby coś robić. Może lepiej się dogadać z tą Unią?
Mam tylko jedno życzenie – gość, co to nie wiadomo już kim jest, bo kontrwywiad, co to czekaliśmy, kiedy oni wyzioną ducha, udało się zajebać przy jego pomocy. Taki cichy bohater polski, ale teraz trzeba dopełnić aktu bestialstwa i facet musi zginąć.
(08 XII 2021)

Mariusz Kamiński
Ja liczę na takie załatwienie tej sprawy, żeby to było tak ukartowane, żeby ktoś nie pomyślał, że to jest zabójstwo, i do tego jeszcze polityczne. Niech to będzie wypadek. Cisza kocha wypadki. Albo psychiatryk z miłym otoczeniem wierzb, gdzie puchacz nocą grucha do psycholi...Coś takiego w każdym bądź razie, żeby ludzie nie myśleli tylko zajmowali się sobą.
U nas nic, tylko cisza, jakby zasiał ktoś nieróbstwo po pachy. Ale wszystkim się podoba. Grają w kręgle. Hahaha...
(15 II 2019)

Mariusz Kamiński
Nie wiem, jak zajebać tego skurwysyna. Liczę agentów, którzy położyli głowę w tej sprawie i to jest 9 osób! Nigdy czegoś takiego, jak przeglądałem statystyki i wywiadu i kontrwywiadu, policji i wojska, nie było!
Liczymy gwiazdy i tylko tekilę podawać.
(08 XI 2020)

Mariusz Kamiński
Rusz głowa, jak zrobić tak, żeby to się udało! Kurwa! Ja mam już tego dość. Dlaczego nikt nie potrafi zabić skutecznie jakiegoś patałacha? Przecież to jest jakaś paranoja. Mieliśmy narzędzia. Nie mamy: kontrwywiad, wywiad, cbśpiacy i wyjście na wschód. A teraz jesteśmy pod butem zachodu? To musi być jakiś zespół czy grupa.
Nie wiem jak ułożyć sobie życie po tym abordażu. Kasę mam. Pannę mam. Metę mam tu i za granicą… Zobaczę.
(16 XII 2021)

Piotr Gliński
Jestem profesorem nie telesforem z dobranocki. Mam mieć na biurku sprawozdanie z sekcji zwłok i skalp, a jego matki - kapcie.(07 I 2019)

Piotr Gliński
Dopiąć to wszystko na ostatni guzik i pchnąć go nożem czy zabić tasakiem. A, co to za różnica. Facet ma być rozjechany!!!(16 II 2020)

Piotr Gliński
Robota nam się pali w głowach, ale czekamy na tę wojenkę. Wojenko, wojenko. Cóżeś ty za pani. Że za tobą idą, że za tobą idą chłopy, jak malowanie.
Skurwysyn zajebany? Nie. Okazuje się, że jest czysty. To, nie jest problem. Tego generała, trzeba tak zbajerować, żeby go zajebał, a potem jemu ukręcić łeb. (15 XII 2021)

Mateusz Morawiecki
Ruszcie głowa, jak zrobić, żeby sprawa niemożliwa, była możliwa. To jest w USA tak prosta rzecz, że… nie ma co mówić.
Jak robić nic?
(15 I 2019)

Mateusz Morawiecki
Kurwa!!! Co to jest do chuja??? Dlaczego Elbląg poważył się żądać od rządu gwarancji dla jakichś 400 osób, że niby one mają być ujęte w systemie? Kurwa, kto uświadomi tego imbecyla, który tam rządzi, że Elbląg jest do odstrzału na tyłach wroga? Bo, ja tu wietrzę jakiś agenturalny mix. Założyć tam jakiś dren i czekać, co wypłynie. A jak wypłynie ktoś lub ktosie, to do Łomianek i pod sąd!!!(06 II 2020)

Mateusz Morawiecki
Nic nie robić od miesięcy i od lat to tak, jakby czekać na Szwajcarię. Mam w Szwajcarii upatrzony dom, ale jeszcze czekam.
Dlaczego to wszystko się nie składa? Jeden facet, jedno miasto, jedna szkoła. To trzeba poodcinać, bo oni za dużo wiedzą.
(03 XII 2021)

Zbigniew Rau
Liczę, że ten chuj, który poważył się, żeby przeżyć do teraz zostanie wypatroszony na moich oczach!
Ktoś musi zobaczyć, jak ja się uczę nic nie robić. I umiem.
(16 I 2019)

Zbigniew Rau
Dokończyć to dzieło! Spalić napalmem to wichrzycielskie miasto!(08 II 2020)

Zbigniew Rau
Będę spokojny, ale tylko chwilę. Do chuja!!! Dlaczego ja mam uczyć zabijać jeszcze?! Ja, człowiek moralny, etyczny i uczciwy!?(15 XII 2021)

Henryk Kowalczyk
Mam na żądany temat informacje normalne, ministerialne. Moje ministerstwo od 3 lat zwija się w ukropie, a reszta ministerstw oprócz jeszcze jednego, takiego papierowego nic, ale to nic nie robi tylko gada,
 1  2  >>
Jarosław M. Gruzla
fot.


Wersety o Nieograniczoności, Kraków 2010
Smak teraz, Elbląg 2003
Kolej transsyberyjska, Świdnica 1998


Hosted by Onyx Sp. z o. o. Copyright © 2007 - 2024  Fundacja Literatury w Internecie