Jarosław M. Gruzla
 1  2   3  >>
MIT PAŃSTWOWY – POCZĄTKI i POLACY w SWOIM MICIE
MIT PAŃSTWOWY – POCZĄTKI

Anna Dymna
Mam jedną refleksję. A właściwie dwie. Jesteś oszustem Jurek i agentem. Nie jesteś też Szturem, bo Sztur umarł dawno, jeszcze na studiach, kiedy gwałciłeś koleżanki, a oni cię ochraniali. Jesteś zboczonym sadystą, któremu się tutaj udało. To o tobie chodzą słuchy, że molestowałeś i niszczyłeś środowisko aktorskie. A ty, i ten kontrwywiad zrobiliście z tego mix. Ty padalcu. Nie zbliżaj się do mnie więcej, bo za moja krzywdę wbiję ci sztylet w serce i będę broniła się sama na sali sądowej!
A druga sprawa to twój synalek, taki sam, jak ty. Jego żona opowiedziała mi, co on robi kobiecie i wiem jak to wygląda. Jesteście wynaturzonymi agentami i wiem, że nie jesteście Szturami. Sprawdziłam i w Czechach i w Polsce. Jesteś Rosjaninem!
(11 XI 2020)

Anna Dymna
Mam informacje o kontrwywiadzie takie, że mnie pan może straszyć, ale Bogiem, panie Donaldzie. A pan, pójdzie i tak na szafot z Jarosławem za to, że wspólni ei w porozumieniu wyciągnęliście transponder s samolotu, wyjęliście baterie, a ci nieświadomi ludzie po prostu lecieli od razu na śmierć. Brzydzę się pana, ty zboczeńcu, który gwałciłeś kobiety na studiach, jak chciałeś!!!(11 XI 2021)

Adam Michnik
Licz się Jarosławie ze słowami. Jesteś tylko marnym karaluchem, którego mylnie ludzie uważają, za brata Lecha. On, sporo wiedział, ale nie wiedział, że jesteś w stanie poświęcić tyle ludzi, dla swojej wizji wielkości psychopaty. (01 III 2016)

Adam Michnik
Już mi nic nie zrobisz. Już zrobiłeś. No i, co z tego, żę mam serce na zawiasach? A ty masz swoją wielkość. Ty pederasto, który nie możesz nawet nic z tym zrobić, bo ci ucięli jaja, kiedy je zgnietli stołeczkiem, a ty od tego czasu masz za plecami swojego kata – Donalda, który cię ruchał jak chciał. Taka z was parka, jebanych cweli. I tak to wyjdzie, ty paroksyzmie historii. Giń w odmętach niepamięci narodu!(02 X 2017)

Adam Michnik
To, nie było tak. Lech Kaczyński nic nie wiedział o tym, że Donald i Jarosław to para. Mnie próbowano do tego namówić, żebym był ich trzecim, ale mnie trójkąty nie kręcą. Od tego czasu, jak ich zgnietli i to nie przenośnia, są tylko da ciebie. Córka Donalda jest nie jego!(05 VIII 2019)

Olga Tokarczuk
Na coś takiego można by pójść, gdyby wiadomo było kto tak naprawdę jest dobry, a kto zły. Oni nie są z innych opcji tylko z jednej. Do tego to pedały, które zostały sobie przeznaczone w układzie agenturalnym i razem to daje taki mix, że ci ludzie i są dla siebie i są psychopatycznymi zabójcami i nie da rady tego rozdzielić, chyba że ktoś ich zabije.(02 V 2019)

Olga Tokarczuk
Pan mi ubliża, a ja mam swoją pozycję i może mi pan ubliżać, tylko widzi pan, ten sposób zalotów jest słaby. Moje zaczepienie w sprawie, o która pan pyta jest słabe. Nie znam człowieka, o którego pan pyta, ale znam powody, które powodują te pytania. Chodzi o przekręt i to duży, we współpracy z ONZ tak, żeby wydymać cały naród, państwo i się ewakuować. Ja się nie boję śmierci. Jestem chora i mam jeszcze trochę czasu. Tak że, jak to już wszytko to żegnam. (05 IV 2020)

Olga Tokarczuk
Nie kojarzę pani. Pani nazwisko mi nic nie mówi. Liczenie na naciski, że coś pani zdziała to, jakby to pani powiedzieć, mało znaczące znamię. Bo pani mi grozi, pani Jurewicz, tak się pani nazywa? I jest pani naprawdę dyrektorem szkoły? To kuriozalne. Bo słyszałam, że pani kupiła dyplom polonisty, sprzedała swojego męża kontrwywiadowi, żeby dostał pani podwładnego, a potem przespała się pani z prezydentem miasta i jeszcze do tego nagrała to pani dla kontrwywiadu? Pani jest nie tylko zboczona, ale i jest pani chora!(15 II 2021)

Agnieszka Holland
Ktoś, kiedyś mi powiedział, że Donald Tusk jest pana laską. To prawda? (15 XI 2015)

Agnieszka Holland
Ju się nie boję. A czy pan mi grozi, bo pan ma jakieś zamiary mordercze czy jest pan po prostu zboczonym pederastą?(03 XII 2018)

Agnieszka Holland
Kiedyś pamiętam, kilka lat temu na spotkaniu, jeden z ludzi z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego po cichu, podchodząc z tyłu, zagroził mojej córce. Podeszłam do stolika, wbiłam nóż w stół i krzyknęłam, że jestem gotowa na śmierć, a ty? I poszłam. Od tamtej pory mam opinię niezrównoważonej, więc niech się pan miarkuje. (15 VIII 2020)

Beata Tyszkiewicz
Co, tam przeszłość! Ja teraz to żyję. A pan mi jakieś dyrdymały wstawia o czasach, kiedy byłam piękna i mnie dymał jeden taki, który teraz jeszcze żyje, bo go nikt nie zajebał. A pan, ma ochotę na chwileczkę zapomnienia? Wydymała bym pana tak, że krew by sikała. Pod sufit. To, co?(14 V 2011)

Beata Tyszkiewicz
Liczę na to, że ktoś go zabije. Dlaczego, bo to nie jest on, po pierwsze. Skradziona tożsamość. Po drugie, psychopata miał taki wpływ na nasze
 1  2   3  >>
Jarosław M. Gruzla
fot.


Wersety o Nieograniczoności, Kraków 2010
Smak teraz, Elbląg 2003
Kolej transsyberyjska, Świdnica 1998


Hosted by Onyx Sp. z o. o. Copyright © 2007 - 2024  Fundacja Literatury w Internecie